(Hirdetés azonosító: 82967298) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs
Cégnév: TITÁN FAKTOR Zrt

Leírás

Feladatok:
Beérkező levelek teljeskörű iktatása
(beazonosítás, adatrögzítés, szkennelés, lefűzés)
Napi kimenő posta teljeskörű összeállítása
(adatrögzítés, borítékolás, postai nyomtatványok kitöltése)
Irodai iratok kezelése
(iktatás, lefűzés, archiválás, digitalizálás)
Klasszikus irodai asszisztensi és adminisztratív feladatok ellátása
(telefonos ügyintézés, gépelés, lefűzés, archiválás, másolás, digitalizálás, akta- és iratrendezés)
Új megbízásokkal kapcsolatos papírlapú és elektronikus dokumentáció feldolgozása
Nyilvántartások vezetése, adatgyűjtés
Irodaüzemeltetésben való közreműködés, helyettesítés

Elvárások:
Módszeres, pontos, precíz munkavégzés
Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word)
Terhelhetőség, rugalmasság
Hosszú távú együttműködési igény, lojalitás
Legalább középfokú végzettség

Előnyt jelent:
Ügyvédi vagy végrehajtó irodában szerzett tapasztalat
Jogi asszisztensi végzettség
Stressz és monotonitástűrő képesség

Amit kínálunk:
Alkalmazotti jogviszony, napi 8 órás munkaidő
Versenyképes jövedelem, premizálás
Fiatalos, dinamikus csapat
Szakmai képzések, fejlődési lehetőség
Exkluzív munkakörnyezet Budapest belvárosában (V. Kerület)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett elvárásoknak, várjuk fényképes önéletrajzát az info@titanfaktor.hu e-mail címre, a pozíció megjelölésével.
Feladás dátuma: november 7. 14:12.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel