7 db

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Bolti eladó
Cégnév: Különleges sörök kft

Leírás

Munkatársat keresünk! Nem csak szezonra!
Napi 10-12ezer Ft! (3 hó próbaidő.)
Ha szereted (és ismered) a kézműves, klasszikus söröket, szeretsz és tudsz egyedül dolgozni... itt a helyed! Bolti eladót, csapost keresünk!
Teljes munkaidőben, havi 15-16 szabadnappal, napi 11 órás elfoglaltság. (11-22 ig)
Alapbér+jatt+sörcsomag, heti fizetés. Azonnali kezdési lehetőség, hosszútávra tervezve! Igényes közönség, kultúrált munkahely.
kulonlegessorok@freemail.hu,
Vagy a helyszínen!
Pc ismerete, és az angol nyelvtudás előny!
Feladás dátuma: június 19. 07:14.

Kapcsolatfelvétel