3 db

Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Pultos
Cégnév: Frida Kft

Á table Madách téri üzletbe keresek pultos-felszolgáló munkatársat. Kávézónkban asztali felszolgálással és pultos kiszolgállással péksüteményeket, cukrásztermékeket, meleg reggelit és ezekhez illő italokat értékesítünk. Leendő kollégának a rendelés felvétele, italok elkészítése, szervírozása és fizettetés a fő feladata, ezek mellett a szokásos vendéglátásban elfogadott feladatok elvégzése ami elvárt. A műszak hétköznap 7-től vagy 8-tól 20 óráig, hétvégén 8-tól vagy 10-től 19 óráig tart, havi 15 munkanap mellett. Bérezés: bruttó 200.000 Ft éves állás ez minimum nettó 250.000 Ft borraval.
Barista végzettség és ezirányú tapasztalat valaminta az elvárt angol nyelven kívüli további idegennyelv ismerete előnyt jelent.

Ha felkeltette érdeklődését ajánlatom, akkor fényképes önéletrajzát frida.munka@gmail.com címre kérem. Előre is köszönöm szépen.
Feladás dátuma: augusztus 6. 19:45.

Kapcsolatfelvétel