Bruttó bér: 240 000  Ft / hó Bruttó bér: 234 000  Ft / hó Bruttó bér: 228 000  Ft / hó Bruttó bér: 228 000  Ft / hó Bruttó bér: 210 000  Ft / hó Bruttó bér: 243 000  Ft / hó Bruttó bér: 252 000  Ft / hó Bruttó bér: 300 000  Ft / hó Bruttó bér: 234 000  Ft / hó Bruttó bér: 252 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: XVI.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Asztalos

Ajtó-ablak beépítőt vagy asztalost keresek nyílászárók javításához. Helyszíni (Budapesti), lakossági szerelést, beépítést végzünk. Lakatos munkákban gyakorlottság előny. Fa, műanyag ablakok, ajtók javítása, zárcseréje, beállítása, szigetelése stb...,
Munkaidő: 9-18-ig. Hétvégi munkavégzés nincs.
Jogosítvány megléte előny, de nem feltétel. Céges autó!
Hosszútávú, stabil munkahely.
Magas fizetés!
Kiss Ernő Jelentkezni: 06-30-447-4853
Feladás dátuma: augusztus 10. 18:30.

Kapcsolatfelvétel