Bruttó bér: 204 000  Ft / hó Bruttó bér: 186 150  Ft / hó Bruttó bér: 255 000  Ft / hó Bruttó bér: 201 450  Ft / hó Bruttó bér: 181 050  Ft / hó Bruttó bér: 196 350  Ft / hó Bruttó bér: 209 100  Ft / hó Bruttó bér: 183 600  Ft / hó Bruttó bér: 191 250  Ft / hó Bruttó bér: 193 800  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: IV.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: beclean

Profi ablaktakarító munkatársakat keresünk teljes és részmunka időben. Tapasztalat előny!

Elsősorban budapesti és pest megyei munkavégzésre, de alkalmanként előfordulhat az ország más területein is. Jogosítvány előny.

Munkaidő:
-Fő és részmunka esetén is többnyire reggeli órákban történik a
munkavégzés.
-Hétköznapokon, hétvégéken is történik munkavégzés.

Amit kérünk:
-megbízhatóság
-alapos munkavégzés

Amit kínálunk:
-nettó 170.000 ft fizetés teljes munkaidőben

Jelentkezni telefonon lehet, elérhetőség:

06-70/367-2024

info@beclean.hu
Feladás dátuma: július 5. 14:24.

Kapcsolatfelvétel