(Hirdetésazonosító: 64356268) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 308 000  Ft Bruttó bér: 288 000  Ft Bruttó bér: 288 000  Ft Bruttó bér: 332 000  Ft Bruttó bér: 308 000  Ft Bruttó bér: 332 000  Ft Bruttó bér: 400 000  Ft Bruttó bér: 320 000  Ft Bruttó bér: 308 000  Ft Bruttó bér: 328 000  Ft
Céges

Tulajdonságok

Kerület: XVII.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Ács
Cégnév: ACsaba

Leírás

Azonnali munkakezdéssel megbízható bádogos és ács szakembert keresünk Rákoscsabán. Szakmával nem rendelkező, de tetőn szerzett segédmunkások jelentkezését is szeretettel várjuk.

Fizetés: megegyezés szerint, heti, vagy (szüksg esetén) napi fizetés.

Rendszeres fizetés, eleinte akár naponta is.
Érdeklődni: 70/502 4388. Hétvégén és ünnepnapokon is hívhat!
Feladás dátuma: július 13. 04:55.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.