Kiemelt!
Országos
Kerület: I.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Könyvelő
Cégnév: Grand Consulting Kft

Könyvelőirodánkba keresünk mellék vagy főállású adatrögzítő, illetve könyvelő-asszisztens munkatársat, akár azonnali kezdéssel, Budapest, I. kerületi, Batthyányi tértől 2 percre lévő irodánkba.

Elvárások: Mérlegképes könyvelő végzettség vagy folyamatban lévő képzés, szakirányú képesítés, 1-2 éves könyvelési tapasztalat, Precíz munkavégzés, Probléma megoldó, ügyfél-központú, agilis hozzáállás

Feladatok (tapasztalattól függően kerül meghatározásara a végleges munkaköri leírás): Főkönyvi könyvelés és Magyarországon bejegyzett vállalkozások adókötelezettségek teljesítése önállóan vagy senior könyvelő irányításával, Bérszámfejtés, Bevallás és beszámoló készítés, Belső vállalati jelentések készítése, Ügyfelekkel és hivatalokkal történő kapcsolattartás, Részvétel adóvizsgálatokon, könyvvizsgálatok során

Előnyt jelent: Angol nyelvtudás, Könyvelő irodai tapasztalat, Mérlegképes-könyvelő regisztráció

Amit ajánlunk: Versenyképes havi fizetés, Folyamatos szakmai és szükség esetén nyelvi továbbképzés, Modern munkahelyi környezet, Nem-dohányzó munkahely

Jelentkezést Kizárólag emailben, fizetési igény megjelölésével fogadunk el: info@Grandconsulting.hu

Feladatok: számlák és banki utalások adatrögzítése, elektronikus bevallások készítése.

Napi munkaidő: 4-8 óra.
Béren kívüli juttatás: helyi BKK bérlet.

Pályakezdők és főiskolai/egyetemi hallgatók jelentkezését is várjuk.

A munkakör kizárólag munkaviszonyban vagy egyszerűsített foglalkoztatási jogviszonyban tölthető be.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel