Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: román
Munkakör megnevezése: Titkárnő, Titkár
Cégnév: Train Hungary Magánvasút Kft

Magyarországi magánvasút vállalat titkárnőt keres Budapest-i munkavégzésre. A pozíció betöltéséhez feltétlenül szükséges a román és az angol nyelv társalgási szintű ismerete. Kérem, hogy csak és kizárólag olyan személyek jelentkezzenek, akik a fenti kérelmeknek megfelelnek. Önéletrajzokat a schubert.gyongyi@trainhungary.hu e-mail címre várjuk 2017. augusztus 27.ig.
Feladás dátuma: július 25. 15:03.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel