Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Adminisztratív munkatárs
Cégnév: Optonica Led Kft

Leírás

Kedves Álláskeresők!
Pörgős, precíz, magas stressz tűrő képességgel rendelkező kollégát/kolléganőt keresünk csapatunkba, irodai asszisztens pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai:
- Adminisztrációs feladatok ellátása
- Vevőkkel való kapcsolattartás
- Rendelések rögzítése számlázó programba
- Webshopon leadott rendelések kezelése
- Telefonon való kapcsolattartás a vevőkkel

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség
- Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
- Megbízhatóság
- Angol nyelv ismerete

Előnyök:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Csak komoly gondolkodású, hosszútávra tervező és valóban dolgozni akaró személyek jelentkezését várjuk.

Munkaidő: Hétfőtől- Péntekig 8.30-17:00

Munkavégzés helye:
Optonica LED Kft.
Monori Center, B-3
1107 Budapest, X. ker. Szállás u. 44-46.
Karrierszint: 1-2 év tapasztalat
Munkaidő: Teljes munkaidő

Jelentkezésüket fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével az hr@optonicaled.net szíveskedjenek elküldeni.
Feladás dátuma: szeptember 2. 16:57.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel