Tulajdonságok

Multirégió Pest
Kerület: XVII.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Titkárnő, Titkár
Cégnév: Robonet Bt

Cégünk adminisztrátori, titkárnői munkakörbe keres fiatal, pályakezdő, esetleg egyetemista, illetve adminisztrációban már jártas kolléganőt.

Elvárásaink: Excel, Word magas szintű ismerete (nem a vizsgaigazolást kérjük, hanem a tényleges készségszintű tudást), angol nyelvismeret, B kategóriás jogosítvány, kreativitás, jó kommunikációs és tanulási készség, csapatmunkában való részvétel.

Feladatok: kapcsolattartás ügyfelekkel, adminisztrátori feladatok, hálózatépítő csapatok adminisztratív terheinek vitele, postázás, könyvelési anyagok továbbítása, feladása.

Jelentkezéseket az info@robonet.hu e-mailcímre várjuk!
Cégünkről a http://www.robonet.hu oldalon tájékozódhat.
Feladás dátuma: április 26. 17:34.

Kapcsolatfelvétel