2 db

Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs
Cégnév: Agozsó Kft

Kőbányai ipartelepre, konténeres hulladékszállító vállalkozás adminisztrációjának lebonyolítására 2 fő adminisztrátort, diszpécsert veszünk fel. Feladatok: számlázás, könyvelés előkészítés, nyilvántartás vezetés, hulladékgazdálkodási dokumentáció kezelés, munkabér nyilvántartás, telefonos árajánlatadás, munkaszervezés, kintlevőségkezelés, levelezés lebonyolítása, iroda vezetés, házipénztár vezetés...kezelés...és a többi...és a többi. Túlórát vállaló kolléga előnyben, de nem feltétel.
Fizetési igénnyel ellátott önéletrajzos jelentkezéseket kérünk.
Feladás dátuma: július 9. 17:39.

Kapcsolatfelvétel