1 db
Kiemelt!

Tulajdonságok

Országos
Kerület: XIII.
Kategória: Környezet / mezőgazdaság
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Agrármérnök
Cégnév: Nagy-Invest Group kft

Most induló Vidéki gazdaságba keresünk növénytermesztésben jártas agrármérnököt.

Elvárások: Szakirányú végzettség, önálló munkavégzés.

Feladata:
Növényvédelmi, növénytermesztési feladatok ellátása dokumentálása.
Irányítja és szervezi a termesztési alapanyagok beszállítását.
Technológiai utasítások betartása és betartatása, munkaszervezés.
Termesztési feladatok, termelésirányításban való közreműködés.

Hosszú távú, biztos munkalehetőség.

Szakmai önéletrajzát az info@nagyinvestgroup.com email címre várjuk.
Feladás dátuma: június 5. 23:11.

Kapcsolatfelvétel