1 db
Egyedi ajánlat!

Tulajdonságok

Kerület: XVIII.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs
Cégnév: Euro Team Car Kft

Leírás

Unalmas A Munkahelyed?
Hiányzik Az Eseménydús Munkakörnyezet?
Kevesled A Jelenlegi Fizetésed?
Váltanál?

Akkor Nálunk A Helyed!

Autóalkatrész kereskedelemmel foglalkozó cégcsoport

Alkatrész Előkészítő, Termékfeltöltő Munkatársát

keresi, határozatlan idejű, teljes munkaidős esetleg részmunkaidős munkaviszony keretében.

Most lehetőség nyílik arra, hogy az egyik legismertebb autóalkatrész szaküzlet meghatározó csapattagjává válj!

Ha érdekel az ajánlat, olvasd el figyelmesen az alábbiakat és juttasd el jelentkezésedet a kapcsolattartói elérhetőségre.

Főbb Feladataid:
A beérkezett alkatrészek szétszerelése, eltisztítása (vegyi és mechanikai tisztítás)
Termékfeltöltés internetes értékesítő felületre
Telefonos e-mailes megkeresések, érdeklődések fogadása
Raktári rend fenntartása

Elvárásaink:
Felhasználói szintű számítástechnikai, webhasználati ismeretek
Érettségi
Német nyelvtudás szóban, írásban minimum középfokú szint (nyelvvizsga nem szükséges, külföldön szerzett szakmai tapasztalat előny)
Rugalmasság és munkához való korrekt hozzáállás
Pontosság és önálló munkavégzés képessége
Kreatív gondolkodásmód
Ügyfélközpontú hozzáállás
Megbízhatóság
Precíz munkavégzés
Önálló és csapatban való munkavégzés képessége
Kulturált, vevőközpontú kommunikáció

AMIT Kínálunk
Határozatlan idejű munkaviszony
Széleskörű szakmai tapasztalatszerzés
Egyedülálló lehetőség azok számára, akik fejleszteni szeretnék magukat
Fix napi munkaidő
Teljes munkaidős - vagy akár részmunkaidős - munkaviszony
Versenyképes, a teljesítmény növekedésével összhangban folyamatosan emelkedő jövedelem
Fix jövedelmen felüli jutalékos rendszer az értékesítés arányának függvényében

Előnyt Jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
angol nyelvtudás

Egyéb Tudnivaló: A munkakör betöltése fizikai teherbírást igényel.

Jelentkezés feltétele: Minimum érettségi + német nyelvtudás

Munkába állás:
Kiválasztást követően azonnali kezdés.

Jelentkezés módja: a kapcsolattartói e-mailcímre küldött fényképes szakmai önéletrajz megküldésével.
Feladás dátuma: május 15. 19:27.

Kapcsolatfelvétel