Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Futár
Cégnév: T&T Truck Kft

T&T Truck Kft keres megbízható, munkájára és környezetére igényes gépkocsivezetőt, áru kiszállítót. Cégünk teherautó alkatrészek forgalmazásával foglalkozik országosan. Dinamikusan fejlődő vállalatként, pedig szeretnénk csapatunkat bővíteni a meglévő szállítók mellé egy új kollégával.Főbb Feladatok: Heti 5 nap (hétköznapokon), 7:30-as kezdéssel alkatrészek kiszállítása Budapesten és környékén meglévő partnereinkhez.

Feladat:

Autóalkatrész kiszállítása Budapest és Pest megye területén
Bizonylatok és készpénz kezelése
Elvárások:

Legalább 3 év áruszállításban szerzett gépjárművezetői tapasztalat
Önállóság, jó kommunikációs készség

Előny:

Autóalkatrész és gépjármű ismeretek
Kereskedelemben, raktározásban szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk:

Stabil vállalati háttér, biztos munkahely
Fiatalos csapat, igényes munkakörnyezet
Versenyképes kereseti lehetőség és juttatás

Egyéb információ:

Munkába állás időpontja: azonnal.
Munkavégzés helye:

1097 Budapest Ecseri út 14-16

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével küldje el a h.gergely@tttruck.hu email címre.
Feladás dátuma: május 17. 16:50.

Kapcsolatfelvétel