2 db
Bruttó bér: 336 000  Ft / hó Bruttó bér: 324 000  Ft / hó Bruttó bér: 320 000  Ft / hó Bruttó bér: 332 000  Ft / hó Bruttó bér: 300 000  Ft / hó Bruttó bér: 292 000  Ft / hó Bruttó bér: 400 000  Ft / hó Bruttó bér: 336 000  Ft / hó Bruttó bér: 296 000  Ft / hó Bruttó bér: 336 000  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ingatlanértékesítő
Cégnév: Finex Ingatlanhálózat

A Finex Ingatlanhálózat csapatába most még Ingatlan-Tanácsadót keresünk a III. kerület Óbudai irodánkba!

Pozitív gondolkodású, ambiciózus ember vagy, aki elismerésre vágyik és úgy érzi, hogy az eddiginél jobban is élhetne?

Akkor olvasd tovább, hogy mit nyújtunk Neked, ha velünk szeretnél dolgozni!

- A Finex országosan a legnagyobb pénzügyi-, és ingatlanközvetítői cég
- Kötetlen munkaidőben, saját időbeosztással tudsz dolgozni
- Ingyenes szakmai képzés is kapsz
- Választható munkaviszonyban mőködhetsz együtt velünk
- Nem lesznek plusz költségeid (asztalpénz, hirdetésekre, kiemelésekre sem kell pluszban költened)
- Magas jutalékot kaphatsz, plusz bevételi forrásokkal
- Ügyfélkörödet biztosítjuk, és címlistákat a sikeres munkavégzéshez
- Kellemes irodai háttérrel
- Szuper csapattal

És hogy mi a több ok, érdeklődj bátran, és elmondom!

Elvárások:
- jó kommunikációs készség
- számítógépes ismeretek

Előny:
- középfokú OKJ ingatlanközvetítői végzettség
- ingatlan értékesítési tapasztalat

Mindegy, hogy hány éves vagy, mindegy hogy ven-e már tapasztalatod, most itt a lehetőség, változtass életformát még most!

Jelentkezését várjuk fényképes önéletrajzzal:
harshegyi.gabriella@finexingatlan.hu címre.
Illetve érdeklődni lehet a +36 30 625-6776 telefonszámon
Feladás dátuma: július 24. 05:50.

Kapcsolatfelvétel