Állatbefogói és állat kegyeleti munkatársat keresünk -Budapest

Bruttó bér:

450 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

nem igényel

Cégnév:
Polőr Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Egyéb fizikai munkás

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Munkatársat keresünk állatbefogói és állat kegyeleti feladatok ellátására. A munkavégzés helye első sorban Budapest és Budapest környéke, így innen várjuk a jelentkezőket is. A cég központja a XIX. kerületben található.

Munkakör leírása:
Kutya, macska, denevér, de akár veszélyes állat becsapdázása, befogása.
Telephelyen levő állatok ellátása (etetése, itatása, kitakarítása).
Közutakon elhullott állatok begyűjtése, ártalmatlanítása.
Állat kegyeleti feladatok ellátása.

Ami szükséges:
Erkölcsi bizonyítvány
B kategóriájú jogosítvány
Állatszeretet

Foglalkoztatás módja:
Teljes munkaidőben bejelentett (heti 40 óra) foglalkoztatás. Ritka esetben hétvégi munkavégzés is előfordulhat pár órában. Munkaidő: 8-16 óráig.

Bérezés: nettó 300.000,- Ft/hó

A munka elvégzéséhez gépjárművet, eszközöket az állatbefogáshoz, higiéniai felszerelést biztosítunk.

Jelentkezést az email címen várunk, fényképes önéletrajz megküldésével.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 141593994

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 34 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!