(Hirdetés azonosító: 86232302) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: IT / telekommunikáció
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Programozó, Fejlesztő
Cégnév: Schibsted Hungary (Jófogás/Használtautó.hu)

Leírás

Ami feladatod lesz, ha együtt dolgozunk majd:

- Részt fogsz venni a Jófogás és a Használtautó.hu alkalmazásainak a tervezésében.
- A hozzájuk tartozó funkciók létrehozása is a Te feladatod lesz.
- Nálunk kiélheted kreativitásod a felhasználói élmények növelésében.
- Az alkalmazások tökéletesítésére fogsz törekedni, mely során számítunk szuper ötleteidre.

Mit várunk tőled?

- Légy nagyon jóban a következőkkel: Android SDK, Java, Kotlin.
- Rendelkezz tapasztalattal objektum-orientált programozásban.
- Legyen jártasságod verziókezelők használatában (Git, SVN).
- Mindenléppen legyen 1-2 éves gyakorlatod natív android alkalmazások fejlesztésében.
- Restful ismeretre is szükséged lesz munkád során.
- Ami még elengedhetetlen: leírónyelvekben való tapasztalat (XML, JSON) és SQL ismeretek (Sqlite).
- Írj és beszélj aktívan angolul.
- Csapatban fogsz dolgozni, így légy csapatjátékos.
- Nem árt, ha precíz és alapos vagy, tudd az ötleteidet tökéletesen megvalósítani.
- Folyamatosan képezd magad, és használd szakmai tudásod.

Nagy előnnyel indulsz,

- ha rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel.
- ha van tapasztalatod Unit / UI tesztek készítésében.

Amit mi kínálunk cserébe:

- Juttatásként egy egész csomagot kapsz: fizu, bónusz, cafetéria, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés, tréningek, All You Can Move kártya is.
- És persze van kávé, tea, kóla, gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts.
- Nálunk a legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz.
- Te döntheted el, hogy milyen fejlesztői környezetet használsz.
- Nyitottak vagyunk az új technológiák megismerésére és alkalmazására.
- Csapatunk egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely.
- Ha nyitott vagy rá, ellátogathatsz külföldre is, hogy új ismeretekre tegyél szert tréningeken vagy konferenciákon.
- Tőlünk folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni.
- Ha érdekelnek más területek is, nem szabunk gátat a tudásvágyadnak, bármilyen meetingünkre bemehetsz.
- Nem kérjük, hogy túlórázz, fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya.
- Ha kutyatulajdonos vagy, és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is behozhatod magaddal.
- Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz, vagy a szurkolói klubunkhoz.
Feladás dátuma: november 22. 10:27.
Az álláshirdető adatai

Bemutatkozás

A Schibsted Media Group 30 országban 6900 alkalmazottat foglalkoztató nemzetközi médiacsoport. A vállalat célja, hogy a 3 általa képviselt területen, melyek az apróhirdetések, a befektetések és a média globális vezetővé váljon. A Schibsted magyarországi vállalata a Schibsted Classified Media Hungary Kft. jelenleg két vezető márkával, a Jófogás és a Használtautó brandekkel van jelen a hazai e-kereskedelmi piacon. A Használtautó 2010-ben egy online autós magazin indításával, az Autónavigátorral bővítette portfólióját.

Schibsted Állások adatkezelés

Schibsted Állások adatvédelmi tájékoztató / nyilatkozat megtekintése

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE