Bruttó bér: 1 036  Ft Bruttó bér: 1 064  Ft Bruttó bér: 1 148  Ft Bruttó bér: 1 148  Ft Bruttó bér: 1 400  Ft Bruttó bér: 1 120  Ft Bruttó bér: 1 092  Ft Bruttó bér: 980  Ft Bruttó bér: 1 036  Ft Bruttó bér: 1 148  Ft

Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Felszolgáló
Cégnév: Hachapuri Kft

Andrássy úton, nagy sikerrel működő, a la carte éttermünkbe keresünk azonnali kezdéssel, legalább angolul folyékonyan beszélő, szakképzett és legalább két éves tapasztalattal rendelkező felszolgálókat.
Egyéb nyelvek, mint orosz és spanyol előnyt jelent.
Amit mi kínálunk: Fiatalos, professzionális csapat. Karrier lehetőség. Teljesítmény alapú fizetés. Bér: 1.400 Ft/óra.
Azonnali munkakezdés
Fényképes önéletrajzokat a job@hachapuri.com e-mail címre várjuk.
Feladás dátuma: november 18. 14:31.

Kapcsolatfelvétel