Tulajdonságok

Kerület: I.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Recepciós
Cégnév: PFM Vállalatcsoport

A kategóriás irodaházba recepciójára angolul beszélő recepcióst keresünk.

Feladatok:
- Vendégek fogadása, regisztrálása
- Meggyőződés a fogadó készségről
- Vendégkártya kiadás
- Beérkező telefonhívások átirányítása
- Kulcskiadás

Elvárások:
- Feddhetetlen előélet
- Pontos, precíz munkavégzés
- Rugalmasság
- Alapszintű szintű számítógépes ismeretek
- Érettségi bizonytvány
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
Jó munkakörülmények, főállású munkaviszony, a MT-nek mindenben megfelelő foglalkoztatás, további alvállalkozó, munkaerő kölcsönző bevonása nélkül. Ami magában foglalja a jogszabályoknak megfelelő fizetett szabadságot, ünnepnapot, munkába járás támogatását stb.

Hosszú távú stabil munkalehetőség, rendezett munkavállalói jogviszony, fejlődési, előrelépési lehetőséggel!

Jelentkezni lehet bérigény, betölteni kívánt munkakör és önéletrajz csatolásával a toborzas@pfmholding.hu e-mail címen lehet.
Feladás dátuma: július 15. 10:23.

Kapcsolatfelvétel