Sürgős!

Tulajdonságok

Országos
Kerület: VII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: RD Hotel Kft

Budapesti, VII. kerületi apartmanszálloda azonnali munkakezdéssel takarító munkatársat keres napi 6 vagy 8 órás munkavégzésre.

Napi feladatok:
- Elutazó vendégeknél az apartman kitakarítása
- Bentlakó vendégnél napi frissítés elvégzése
- Használt, szennyes textíliák levitele az arra kijelölt raktárba
- Tiszta textíliák felhozatala az arra kijelölt raktárból

- Elvárások:
- Pontos, megbízható megjelenés környezetre igényes munkavégzés
- Magas munkabírás, terhelhetőség
- Önálló munkavégzés
- Legalább egy leigazolható referencia
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelenthet, de nem feltétel

Amit kínálunk:
- Fizetés: nettó 155.000 Ft 6 órás munkaidő vagy nettó 185.000 8 órás munkaidő esetén
- Munkaidő: hétfőtől vasárnapig heti 5 nap, 6 órás munkavállalás esetén 10:00-16:00, 8 órás munkavállalás esetén 08:00-16:00-ig
- Napi egyszeri étkezés
- Hosszú távú munkalehetőség
- Barátságos környezet
- Könnyen megközelíthető munkahely

Csökkent munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal a reservation@gozsducourt.com email címen lehetséges, a pozíció megjelölésével.
Feladás dátuma: május 22. 11:10.

Kapcsolatfelvétel