(Hirdetés azonosító: 84838852) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 0  Ft / hó Bruttó bér: 0  Ft / hó Bruttó bér: 0  Ft / hó Bruttó bér: 0  Ft / hó Bruttó bér: 0  Ft / hó Bruttó bér: 0  Ft / hó Bruttó bér: 0  Ft / hó Bruttó bér: 0  Ft / hó Bruttó bér: 10  Ft / hó Bruttó bér: 0  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Kereskedelmi munkatárs
Cégnév: Teveszed Kft

A Teveszed cég Csongor utcai kiskereskedelmi üzletébe keres, árufeltöltői és pénztáros munkakörbe, jó teherbírású, szorgalmas, egyénileg és csapatban is jól teljesítő, akár pályakezdő, vagy megbízható, De Kedves AktÍv NyugdÍjas kollégát főállásba, versenyképes fizetéssel, váltott műszakban.
Ha szeretnél egy lendületes, fiatalos csapatban dolgozni, várjuk jelentkezésed.
Küldd el az önéletrajzodat a megadott email címre, illetve keress minket a +36 20 587 93 02 telefonszámon
Feladás dátuma: október 15. 10:02.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel