Egyedi ajánlat!

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Árufeltöltő
Cégnév: Pannon - Work Zrt

Partner cégünk a magyar kereskedelmi piac egyik legrégebbi meghatározó szereplője.

Feladatok
Árufeltöltés
Polcok feltöltése
Komissiózás
Elvárások
8 általános
Pontos, precíz munkavégzés
Előnyök
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Munkaidő
Teljes munkaidő (8 órás)
Amit kínálunk
Határozatlan idejű szerződés
Cafetéria
Céges busz (Budakalász, Pomáz, Szentendre, Budapest III. Kerület)
Versenyképes, biztos fizetés
1 műszak (délután)
Munkavégzés helye
Budakalász

Jelentkezni az alábbi telefonszámon lehet: 06703706852 Vagy fényképes önéletrajzzal a solyom.gergely@pannonwork.hu e-mail címen!
Feladás dátuma: május 17. 16:37.

Kapcsolatfelvétel