Pék kollégákat keresünk!

Bruttó bér:

400 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
Tiger-Ker kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Bolti eladó

Leírás

Spar Partner üzletünkbe keresünk pék kollégákat!

A SPAR sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt lelkiismeretes munkájuk elismeréseként.

Címünk: 1142 Budapest, Ungvár utca 50/A.

Olyan dolgozót keresünk aki:
- Dolgozott már élelmiszerboltban
- Jól kezeli a vásárlókat
- Szeret a kereskedelemben dolgozni
- Alapos és munkájára igényes

Csatlakozz hozzánk, ha:
Nem okoz problémát a két műszakos munkarend, vagy a hétvégi munkavégzés vállalása.
Érdekel a kereskedelem (előny, de nem feltétel, ha a kereskedelem területén tapasztalatot szereztél).
Lelkes, pozitív személyiség vagy.
Megbízhatóan, lendületesen végzed a rád bízott feladatokat.
Szívesen kommunikálsz a vásárlókkal.

Amit mi kínálunk:
- Stabil biztos háttér
- Dolgozói kedvezmények
- 8 órás munkarend
- Bérlet térítés*
- Elérhető bruttó bér a próbaidő után: 400.000 Ft/hó
- Év végi bónusz
- Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség

Az alábbi feladataid lesznek:
A munkaterületed folyamatos ellenőrzése, áruval való feltöltése.
Pékség üzemeltetése: kemencék takarítása, kínálók áruval való feltöltése, tálcázás, áruátvátel.
Feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyelése.
Reklámanyagok szakszerű kezelése, kihelyezése, tárolása.
Állandó udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal.
Pénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzése.

Jelentkezni részletes fényképes Önéletrajzzal, az alábbi felületeken lehet:

vagy jófogás üzenetben.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 111512965