Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Kereskedelmi munkatárs

Leírás

Szeretsz dolgozni? Szereted a pénzt?
Nálunk mindkettő van! Gyere hozzánk dolgozni hétköznap 8-16:00-ig és ha úgy érzed, hogy még több pénzt akarsz keresni, találunk rá lehetőséget, hogy még több pénzt kapj!
- Mi a teendőm?
- Jelentkezz fényképes önéletrajzzal a jobinfo1146@gmail.com e-mail címre!

- Mi lesz a feladatom?
- Naponta összekészíteni a megrendelt termékeket a kiszállítók részére, bejövő és kimenő árumozgatás (manuálisan, békával is), rakodás, komissiózás és csomagolás. Ne izgulj, betanítunk!

- Mik az elvárások?
Szeresd a rendet, azaz munkaterületed tartsd tisztán, mivel a termékeket kézzel is kell mozgatni, emiatt jó fizikai erőnlét szükséges!
- Miért a Pagonyközérthez menjek?
Mert nálunk izgalmas minden nap.
Mert ez egy stabil munkahely.
Mert jó fizetést kapsz.
Mert mindenki segíteni akar, ha elakadsz.
Mert Erzsébet utalványt is kapsz.
S nem utolsósorban, családias hangulat vár és mert itt számítani fogsz!
Feladás dátuma: szeptember 29. 18:27.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel