Áruszállító,

Feladás dátuma:

aug 16., 07:39

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Teherszállító, Sofőr

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Bp. 17.kerületi édesség nagykereskedés várja áruszállító kollégáját.
Kis ,6-7 fős vállalkozás,egymásnak segítenek a kollégák.
Nyáron kb 1 hetet,karácsonykor 2 hetet bezárunk,szabadság normálisan fizetve,bejelentett állás.
Feladatok:
Budapesten és Pest megyében ,kis- és nagyker partnereknek szállítás 3.5t zárt ,5 raklapos Renault Master,klímás furgonnal.
Nem futár munka ,kevés km-t ,és nem sok címre szállítunk/nap.
Van ahol kiskocsin kell bevinni az árut a partnernek,van rámpás áruleszedés,illetve pár helyen targoncával/emelővel leveszik.
Minden cím pontosan fel van tüntetve a számlákon,telefonszámmal.
Számlák,szállítólevelek és készpénz kezelése.
Esetenkénti áru összekészítés a raktárban.
Előny a budapesti forgalomban,a rutinos vezetés furgonnal.
Kérem mielőtt jelentkezne,nézze meg,hogy önnek mennyire jól megközelíthető a raktár,autóval,illetve BKK-val.
Munkaidő:
hétfő -péntek 7-17 óráig.
Fényképes önéletrajz/ címre/
Cím:
Bp 17.kerület,Pesti út 474.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149492777

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 24 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!