Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Sofőr
Cégnév: Unix Autó

Leírás

Megbízhatóság, Minőség, Innováció

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában több mint 3000 munkavállalót foglalkoztatunk és közel 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Áruszállító ("B" kategória - nappal)
(Budapesti munkavégzési hely)

A Te feladataid:
Áruk szállítása furgonnal, előre meghatározott belföldi útvonalon, az Unix Autó kirendeltségei között
Gyors és pontos munkavégzés, a rakomány sérülésmentes továbbítása
8 órás nappali munkavégzés

Amit Tőled elvárunk:
B kategóriás jogosítvány
Minimum 1 éves sofőri gyakorlat (3,5t furgon)
Alapszintű számítógépes ismeretek
Országos és budapesti helyismeret

Amit Neked kínálunk:
Fix bruttó alapbér 200 000 Ft + teljesítménybér + cafeteria, így az elérhető bruttó bér 320 000 Ft
Bejelentett, kiszámítható jövedelem
Modern, kényelmes autók használata
Hosszú távon stabil, magyar vállalati háttér
Dolgozói kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből

Tekintsd meg céges bemutatkozó videonkat az alábbi linken:

Csatlakozz hozzánk!

Önéletrajzodat az alábbi linkre kattintva tudod feltölteni:
Feladás dátuma: május 22. 19:20.

Kapcsolatfelvétel