Asszisztenst keresünk budai alakformáló stúdióba

Bruttó bér:

297 744

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Recepciós

Leírás

Infraslimx Buda, Slimxfitt alakformáló és egészség stúdió

Budai exkluzív alakformáló stúdiónkba keresünk recepciós és alakformáló gép kezelői feladatok ellátására női asszisztenst.

Munkavégzés helye és ideje
1037 Budapest, Szépvölgyi út. 15.
Heti 5 nap, délelőtti és délutáni műszak váltásban.
8:00 - 14:00 vagy 14:00 - 20:00
Kezdés: azonnal

A normál béren felül forgalomfüggő jutalék is jár!

Főbb feladatok
- vendégekkel, konzultációk lebonyolítása
- alakformáló gépek használata, vendégek kezelése
- időpontok egyeztetése telefonon és / vagy emailben
- vendégadatok rögzítése számítógépen

Jelentkezz, ha:
- jó kommunikációs készséggel rendelkezel, gyorsan megtalálod az emberekkel a közös hangot
- kedves, mosolygós, dinamikus, pozitív személyiség vagy
- pontosság jellemez
- megbízható, magabiztos, határozott vagy
- van felelősség tudatod
- tudsz önállóan dolgozni
- jó megoldóképességgel rendelkezel
- "bírod a pörgést"
- precíz vagy
- önmagadra és környezetedre igényes vagy
- takarítás, rendszeretet megvan benned!
- ha elmúltál 20, de még nem vagy 40 éves
- nem gond reggel 8:00-ra bejárni, illetve 20:00 - kor végezni

A fényképes önéletrajzokat a email címre várjuk.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 142779182

Jófogás alkamazás QR kód