(Hirdetés azonosító: 83314771) Hirdetés kezelése »
5 db
Bruttó bér: 312 000  Ft / hó Bruttó bér: 300 000  Ft / hó Bruttó bér: 400 000  Ft / hó Bruttó bér: 336 000  Ft / hó Bruttó bér: 296 000  Ft / hó Bruttó bér: 336 000  Ft / hó Bruttó bér: 328 000  Ft / hó Bruttó bér: 304 000  Ft / hó Bruttó bér: 316 000  Ft / hó Bruttó bér: 296 000  Ft / hó
Kiemelt! Céges

Tulajdonságok

Kerület: XVI.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Asztalos
Cégnév: FALÁDA Kft

XVI.kerületi műhelyünkbe önállóan dolgozni tudó asztalost keresünk .
Az üzem egyedi megrendeléseket , többnyire fából készít .
Munkaidő : hétköznap 8.00-17.00-ig
Hétvégén nem dolgozunk
Mindennap meleg ebédet biztosítunk !
Fényképes önéletrajzot a baross53iroda@t-online.hu e-mail címre várunk!
Feladás dátuma: szeptember 17. 16:04.

Kapcsolatfelvétel