5 db

Tulajdonságok

Kerület: XV.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Asztalos
Cégnév: Unit-B Faipari Kft

Leírás

Feladatok, munka:
- Bútorok gyártásának előkészítése
- Alapanyagok gépi megmunkálása
- Bútorok összeszerelése
- Bútoralkatrészek beépítése
- Bútorok kiszállítása és helyszíni beépítése
- Egyéb a megrendelések teljesítéséhez tartozó feladatok

Elvárások:
- Szakma szeretete
- Igény a tökéletes, minőségi munkavégzésre
- Szakmai tapasztalat
- Széles látókör és problémamegoldó készség
- Csapatjátékos

Cég bemutatása:
26 éve működünk és belsőépítészettel, egyedi bútorgyártással, íves recepciókkal foglalkozunk. Jelenleg új gyakorlott asztalost keresünk, azonnali kezdéssel.
Cégünk irodaházak közösségi tereinek illetve komplett lakások berendezésével foglalkozik, valamint prémium kategóriás bababútorokat gyártunk saját márkanév alatt.

Amit ajánlunk:
- Modern géppark
- Munkaruha és védőfelszerelések biztosítása
- Kulturált környezet
- Fiatalos csapat
- Változatos munkavégzés
- Hosszútávú munkalehetőség
Feladás dátuma: november 10. 14:18.

Kapcsolatfelvétel