Tulajdonságok

Országos
Kerület: XIII.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Külföldi munka esetén ország: Ausztria
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Ügyintéző
Cégnév: mesterjob team

Középfokú Német Nyelvtudással Keresünk: Utazni szerető kollégákat. Havi átlag 10-12 napi elfoglaltsággal teljes havi bérezéssel Céges, általános ügyintézésre. Budapest Bécs közötti Összekötő ügyintéző státusz betöltésére. Nyugdíjasok vagy 50. év felettiek is jelentkezhetnek. Jelentkezés telefonon munkanapokon munkaidőben 10h.-16 h 30.ig vagy az üzenet a hirdetőnek... gombra kattintva rövid bejelentkezéssel
Feladás dátuma: szeptember 27. 09:43.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel