Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Ausztria
Munkakör megnevezése: Festő

Azonnali kezdéssel, keresünk 4-6 fő tapasztalattal rendelkező szobafestő kollégát, ausztriai munkavégzésre.Bejelentett állás, a kereseti lehetőség netto 730.000ft/hó (12 euró/óra). Szállás és az utazás biztosított, német nyelv ismerete előny, de nem feltétel.

A jelentkezéseket, fényképes önéletrajz formájában, a recepcio12@freemail.hu email címre várjuk. Érdeklődni , munkaidőben, a +436643852312 telefonszámon lehet.
Feladás dátuma: május 30. 11:02.

Kapcsolatfelvétel