Tulajdonságok

Országos
Kerület: XI.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Ausztria
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Autószerelő , Szervizes
Cégnév: lux team

Leírás

AutÓszerelŐket és autófényezőket AusztriÁba felveszünk.
Szakmai végzettség és tapasztalat szükséges. Osztrák munkakörnyezetben a német nyelv önálló használata szükséges.
Osztrák bejelentés, 13. és 14. havi fizetés. 1.600 EUR nettó fizetés. Ausztriában a szállást fizetjük és intézzük, azért önnek nem kell fizetnie.
Jelentkezés német és magyar nyelvű, lehetőleg word formátumban küldött szakmai önéletrajzzal.
Jelentkezni lehet: info@robertluxteam.hu e-mail címen vagy a +36 20 388 8531 telefonon.
Feladás dátuma: január 13. 19:50.

Kapcsolatfelvétel