Bomba ajánlat!

Auto és Gumiszerelő

Bruttó bér:

500 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ma, 09:24

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
Garázsmester Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Gumiszerelő

"Keresünk hosszú távra megbízható gumiszerelő és autószerelő munkatársakat, akik szívesen csatlakoznának dinamikusan fejlődő csapatunkhoz! Ha szeretnél egy olyan munkahelyen dolgozni, ahol értékelik az elkötelezettséget és a szakmai fejlődést, akkor itt a helyed!

Mit kínálunk?

4 napos Munkahét: Tudjuk, hogy az élet több, mint csak munka. Ezért lehetőséget biztosítunk arra, hogy hosszú hétvégeid legyenek, és kihasználhasd az élet minden szépségét.

Versenyképes Fizetés és Juttatások: Értékeljük azokat, akik velünk dolgoznak, és megfelelően is viszonozzuk ezt. Versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat kínálunk, hogy érezd, mennyire fontos vagy nekünk.

Barátságos Munkakörnyezet: Nálunk mindenki otthon érezheti magát. Kellemes munkakörnyezetben, barátságos kollégákkal dolgozol, akik mindig segítségedre lesznek.

Mit várunk el?

Tisztelet és Pontosság: A munkába érkezés nem csak idő kérdése, hanem hozzáállás is. Várjuk azok jelentkezését, akik tudják, hogy a pontos és udvarias megjelenés alapja a sikeres munkavégzésnek.

A telefont nyomkodni bárki tud. De mi olyan munkatársat keresünk, aki nem ezt teszi , hanem az ügyfelekhez is tud beszélni, udvarias és segítőkész hozzáállással!!!

Ha úgy érzed, hogy te vagy az, akire szükségünk van
akkor érdeklődj a megadott elérhetőségeken:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146633166

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód