Autóbuszvezető munkatársakat keresünk

Feladás dátuma:

ápr 16., 17:53

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
Weekendbus Közlekedési Zrt

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Személyszállító, Gépkocsivezető

Közlekedési vállalatunk felvételre keres autóbuszvezető munkatársakat menetrend szerinti járataira.

Főbb feladatok, munkák:
Biztonságos és balesetmentes személyszállítás a KRESZ szabályainak betartásával.
Az előírt menetrend betartása. A menetlevelek pontos vezetése. Viteldíjak beszedése.

Azonnali munkakezdési lehetőség a jelentkezés elbírálását követően.

Az álláshoz tartozó elvárások:
érvényes D kategóriás jogosítvány
pályaalkalmassági PAV II. igazolás
GKI igazolvány, egészségügyi alkalmasság
megbízhatóság és pontosság
rugalmas hozzáállás, alkalmazkodó képesség
felelősségteljes, önálló munkavégzésre alkalmasság
magára, környezetére és a munkájára igényesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
menetrend szerinti járaton szerzett autóbuszvezetői tapasztalat
gépjármű műszaki alapismeretek
udvarias, barátságos személyiség

Amit kínálunk:
határozatlan idejű munkaszerződés, teljes munkaidős bejelentés
folyamatos, hosszú távú biztos munkalehetőség
munkavégzés előre meghatározott havi vezénylés szerint
saját szervizünkben folyamatosan átvizsgált és karbantartott gépjárművek
az autóbuszok takarítását külön személyzet végzi
Csömör-Budapest járaton tisztán elektromos, új Ikarus autóbuszokkal való munkavégzés
Pécel helyi járaton, péceli telephelyen történő parkolás megoldott
friss jogosítványosok jelentkezését is elfogadjuk

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 136196943

Jófogás alkamazás QR kód