Multirégió Pest
Kerület: XI.
Kategória: Szakmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Vállalkozói/szerződéses
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Autószerelő , Szervizes
Cégnév: Autó Néro Kozmetika

Az ismert és jól bejáratott Autó Néro Kozmetika XI kerület,budai autókozmetika szalonjába keres fiatal, kezdő autókozmetikust,
határozott időre, próbaidővel, 6 - 8 órás munkaidővel.

Amit ajánlunk:
- Rugalmas munkaidő
- Munkaruha ingyenesen
- Ebéd hozzájárulás
- Ingyenes szakmai oktatás
- Végzettség nem szükséges

Amit elvárunk:
- fiatal korú jelentkező
- tiszta, rendes, jól ápolt megjelenés
- kellő intelligencia, érdeklődés és nyitottság
- rendezett családi körülmények

A munkakör igen érdekes és változatos! Segítünk a beilleszkedéshez.
Levélcím: info@autonerokozmetika.hu

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel