5 db
Bruttó bér: 320 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: XIX.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás

Nagy forgalmú jól bevezetett kézi autómosó jó hangulatú csapatába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát, akár beugrósnak is! Azonnali kezdési lehetőség!!

Biztos munka hely, megbecsülés, korrekt feltételek és egy jó csapat vár nálunk.

Jelentkezés, érdeklődés minden nap kizárólag személyesen 7-20-ig.:
Cím: Bp.XX. Határ út 49. - volt Shell kút -
/esetleg -ha muszáj- telefonon:06204440077/
Feladás dátuma: június 12. 12:13.

Térkép

Hirdetés azonosító: 56364440

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE