(Hirdetésazonosító: 56364440) Hirdetés kezelése »
5 db
Bruttó bér: 195 000  Ft Bruttó bér: 187 500  Ft Bruttó bér: 200 000  Ft Bruttó bér: 197 500  Ft Bruttó bér: 205 000  Ft Bruttó bér: 200 000  Ft Bruttó bér: 197 500  Ft Bruttó bér: 250 000  Ft Bruttó bér: 187 500  Ft Bruttó bér: 180 000  Ft
Céges

Tulajdonságok

Kerület: XIX.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás

Leírás

Nagy forgalmú kézi autómosó össze szokott, jó hangulatú csapatába keresünk olyan kollégát aki sokat szeretne keresni, szeret és tud is dolgozni. A jelzett kereseti összeg valós!
Biztos munka hely, megbecsülés, korrekt feltételek!

Jelentkezés, érdeklődés minden nap személyesen:
Cím: Bp.XX. Határ út 49. - volt Shell kút -
/esetleg telefonon:06204440077/
Feladás dátuma: november 2. 13:09.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.