Autómozgató - Enterprise Autókölcsönző - Liszt Ferenc Repülőtér

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Grandsüd Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Sofőr

Budapest / Vecsés - Autómozgató munkatárs a Liszt Ferenc Repülőtéren

Amerika legnagyobb autókölcsönzőjének magyarországi képviselete keres műszaki területre középfokú végzettséggel rendelkező munkatársat.

Jelentkezz amennyiben szereted az autókat, nem ijedsz meg ha vezetni kell, és szeretnél részt venni Amerika legnagyobb autókölcsönzőjének magyarországi fejlődésében, ezzel egy globális hálózathoz csatlakozni.

Enterprise a világ legnagyobb autókölcsönző hálózata, több mint 90 országban elérhetőek a mobilitási megoldásaink. Magyarországi franchise leányvállalat 2017-től van jelen a piacon, és azóta is dinamikusan fejlődik.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok, munkák:

Autók alap karbantartásának ellátása (szélvédőmosó feltöltése, keréknyomás ellenőrzése; gépjármű tankolása)
Szükség esetén gépkocsi szállítása a szervizbe
Autók külső/belső tisztázása, ami mosást követő ellenőrzést jelent.
A telephelyre érkező és telephelyről elszállításra kerülő gépjárművek átvétele és átadása.
Autók telephelyek közötti mozgatása

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem
Munkaruha biztosítása
Megbecsülés
Azonnali munkakezdés teljes munkaidőben
Bónuszok
Fiatalos, kitűnő csapat
Csapatépítő rendezvények, kirándulások

Elvárások:

Középiskola
Pontosság
Műszaki szakirányú érdeklődés
Precíz munkavégzés
Minimum 2 éve megszerzett B kategóriás jogosítvány
Manuális és automata váltós autók kezelésének ismerete
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Liszt Ferenc Repülőtér

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődésedet, kérjük küldd el fényképes önéletrajzodat bérigény megjelölésével e-mail címre " Autómozgató munkatárs jeligére.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145383126

Jófogás alkamazás QR kód