Bruttó bér: 300 000 Ft / hó
Kerület: X.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: szakképesítést igazoló dokumetum
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Autószerelő , Szervizes

Több mint tíz éve működő Nissan gépkocsik javítására szakosodott vállalkozás olyan autószerelő kollégát keres,aki elkötelezett a minőségi munkavégzés iránt.

Feladatok:
Gépjárművek javítása.
Diagnosztika.
Műszaki vizsgára való felkészítés.

Amit elvárunk :
-Gépkocsik javításában szerzett minimum 5 év tapasztalat.
- Precíz, igényes, munkavégzés
-Probléma megoldó kézség.
Amit nyújtunk:
- Versenyképes bérezés, stabil tartós munkahely.
-Családias hangulat.

Előnyök:
-B Kategóriás jogosítvány
-Nissan gépkocsik javításában szerzett tapasztalat.

Bér: Megegyezés szerint.

Telefonos jelenkezés Hétfőtől Pénekíg 8-17-óráig a
06209-822-553 telefonszámon.E-mail:hajdugyula@gulaszerviz.hu

Várjuk jelentkezését!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Mai hitelajánlat (x)

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel