Tulajdonságok

Multirégió Fejér, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Pest
Kerület: XVIII.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Autószerelő , Szervizes
Cégnév: Gyarmati Trans Kft

Budapesti székhelyű, belföldi és nemzetközi fuvarozással és szállítmányozással foglalkozó cégünk keres azonnali kezdéssel önálló munkára képes, változatos munkát kedvelő, kreatív gondolkodású autószerelőt gyors szervizes feladatokra, és saját gépjárműparkunk karbantartására, javítására főállásba.
Elvárások:
szakirányú végzettség
megbízható, igényes, felelősségteljes munkavégzés
munkaidőben nem iszunk alkoholt gondolkodásmód

Előny:
több éves szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:
biztos, korrekt bérezés
sok és változatos munka egy remek csapatban
stabil hátterű munkahely

Egyéb juttatás:
szükség esetén lakhatási támogatás
céges telefon
munkaruha

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzzal: trans.gyarmati@gmail.com vagy a +36306875582 telefonszámon lehet hétfőtől péntekig 08:00 órától 16:00 óráig.
Feladás dátuma: január 16. 13:54.

Kapcsolatfelvétel