Bruttó bér: 304 000  Ft / hó Bruttó bér: 316 000  Ft / hó Bruttó bér: 400 000  Ft / hó Bruttó bér: 304 000  Ft / hó Bruttó bér: 312 000  Ft / hó Bruttó bér: 284 000  Ft / hó Bruttó bér: 324 000  Ft / hó Bruttó bér: 312 000  Ft / hó Bruttó bér: 300 000  Ft / hó Bruttó bér: 308 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Szigetszentmiklós
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Autószerelő , Szervizes

Leírás

Autószerelő kollégákat keresünk bővülő csapatunkba.
Szinte minden autómárka megfordul szervizünkben köztük igazi különlegességek is.
Kezdés lehet akár azonnal is ( ahogy neked kényelmes)
Kifejezetten kiemelkedő bérezéssel és juttatásokkal (rugalmasak vagyunk)
Összetartó jó csapat és modern élvezetes munkakörülmények.
Tartjuk a Születésnapokat, mindig jó a hangulat.
Elvárásaink: pontos, precíz munkavégzés ez fontos.
Munkaidő: 9:00-17:00
Jelentkezéseket várjuk:
Telefon : 0620 437 1300
Email: kovacs.ferenc@opelsziget.hu
Weboldalunk : http://www.opelsziget.hu/
Feladás dátuma: július 25. 09:37.

Kapcsolatfelvétel