(Hirdetés azonosító: 57722808) Hirdetés kezelése »
1 db
Kiemelt! Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: XV.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Autószerelő , Szervizes

Budapest 15. kerületi szervizünkbe autószerelő munkatársat keresünk. Kiemelt BÉrezÉssel! Pozíció leírás: Gépjárművek javítása, karbantartása. Feladatok: Gépjárművet javít, elvégzi a gépjármű időszakos szervizelését, felülvizsgálatát. Felkészíti a műszaki vizsgára a gépjárművet, állapotfelmérést végez Jármű-diagnosztika Elvárások: szakképesítés hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat empatikus, ügyfélbarát hozzáállás precizitás, pontos munkavégzés kiemelkedő problémamegoldó készség terhelhetőség Amit kínálunk: fiatal csapat önállóság 8.30-17.00-ig terjedő munkaidő (hétvége, ünnepnap szabad) Munkavégzés helye: Budapest 15. kerület Jelentkezés módja: e-mail (önéletrajz): munka@motorolajok.hu telefon: +36-70/603-64-62Állás, munka területe(i): Szakmunka Autószerelő, Szervizes Teljes munkaidőszükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalatszükséges nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudástmunkavégzés helye:Budapest XV. kerület
munka@motorolajok.hu
Feladás dátuma: szeptember 15. 19:39.

Kapcsolatfelvétel