5 db
Egyedi ajánlat!

Tulajdonságok

Kerület: XVI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás
Cégnév: Apróchef Kft

Budapest XVI. kerületi Kis Tirol Étterem és Fogadóba gyakorlattal rendelkező konyhai kisegítőt, mosogatót keresünk teljes munkaidőbe!

Vendéglátásban nem szokatlan a hétvégi munkabeosztás is.

Fizetés: megegyezés szerint + napi meleg ebéd

Amennyiben szeretne egy családias, barátságos, pörgős csapat tagja lenni, jelentkezzen fényképes önéletrajzzal és bérigénye megjelölésével a baross53iroda@t-online.hu e-mail címen!

Éttermünk megtekinthető a kistirol.hu weboldalon.

Ha felkeltettük érdeklődését, írjon!
Feladás dátuma: április 20. 19:15.

Kapcsolatfelvétel