Azonnali kezdés! Napi/heti fizetés. Havi fizetési keret nettó 330 ezer

Bruttó bér:

430 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 9., 08:54

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
általános iskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges
Munkakör megnevezése:
Anyagmozgató

Fenyőkéreg feldolgozással foglalkozó vállalkozásunk munkaerőt keres azonnali kezdéssel.

Azonnali kezdés! Napi/heti fizetés. Havi fizetési keret nettó 330 ezer Ft

Félállásban/rugalmas munkaidőben/napi 4-6 órában gondolkodókat is várunk!

Csak 1 embert keresünk, munkaközvetítők, munkacsapatok, barátok, párok kérem ne keressenek!

Közepesen nehéz fizikai munka, fedett kültéren: fenyőkéreg lapátolás, válogatás, zsákolás.
Kezdő órabér: nettó 1700 Ft/óra

(Havi fizetési keret: Nettó 330.000 Ft)

Fizetés naponta/hetente.

Munkaidő: heti 40 óra, 8-16.30.

De Félállásban/rugalmas munkaidőben/napi 4-6 órában gondolkodókat is várunk!

(A főszezonban áprilistól-júliusig rugalmasan van lehetőség szombati munkára is)

Munkavégzés helye: X. kerület, Keresztúri út 130.

Jó állóképességű, jó erőben lévő, barátságos, csapatban dolgozni tudó, monotonitást tűrő munkaerőt keresünk.

Büntetlen előélet alapfeltétel!

Szállásban nem tudunk segíteni.

Jelentkezni privát üzenetben lehet.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146269100

Jófogás alkamazás QR kód