10 db

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Bolti eladó
Cégnév: Chefs UNIFORM Kft

A XIII. kerület Tomori köz 14. szám alatti Szakács, Cukrász és Felszolgáló Munkaruhaüzletünkbe fiatal, ambiciózus, mosolygós, vevő centrikus, dolgozni akaró és szerető Hölgy munkatársat keresünk!
Végzettség a munkához nem szükséges. A lényeg, hogy kedvesen tudj bánni a vevőinkkel és azok megelégedettséggel távozzanak tőlünk A többi dolog megtanulható!

Munkarend:
H-Sz: 10-18
Cs: 9-17
P: 8-16 óráig tart.

Szombat, vasárnap és ünnepnapok Szabadok!!!

Minimum nettó kezdő fizetés: 120000 Ft + jutalék a 2.hónap után!

Jelentkezni Fényképes önéletrajzzal a chefs@chefs.hu email címen lehet!
Feladás dátuma: január 16. 13:44.

Kapcsolatfelvétel