(Hirdetés azonosító: 87610876) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 180 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Ügyfélszolgálat / telemarketing
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Operátor
Cégnév: Apptel Kft

Budapesti Call Center telefonos operátorokat keres rövid, illetve hosszútávra azonnali belépéssel.

Nem értékesítési munkát kínálunk, ellenben fix fizetést bejelentett munkával egy fiatalos csapatban.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, telefonos elérhetőség megadásával az alábbi email címre lehet: hr@apptel.hu

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület
Feladás dátuma: január 4. 14:26.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel