BESZERZÉSI- ÉS LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR - Worklife

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti felhasználó

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Egyéb

Tapasztalat:
Pályakezdő

2013-ban alapított, 100%-ban magyar tulajdonú szállítmányozással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
BESZERZÉSI- ÉS LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú végzettség
5-8 év munkatapasztalat
Import beszerzésben, import szállítmányozás területén szerzett tapasztalat
Magabiztos középfokú angol nyelvtudás, elsősorban írásbeli kommunikációhoz
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
Kitűnő szervező készség, képesség több folyamat párhuzamos kezelésére
Rugalmas, probléma megoldó hozzáállás, jó logikai készség
Önálló döntéshozatali képesség
Jó kommunikációs képesség
Precíz, pontos, felelősségteljes, igényes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Kiemelt előnyt jelent a kínai beszerzésben vagy Távol-keleti tengeri szállítmányozásban való jártasság, munkatapasztalat
Adatbázis kezelési ismeretek

Főbb feladatok, munkák:
Távol-keleti gyártó cégek és termékek felkutatása Ügyfeleink igényei alapján
Ajánlatok, kalkulációk készítése
Gyártás, beszerzés megszervezése
Megrendelések teljes körű logisztikai lebonyolítása, tengeri konténeres- és gyűjtő szállítmányokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés és adminisztráció, vámkezelés előkészítése-, intézése alvállalkozón keresztül
Szállítmányozási rendszer kezelése, szállítmányok adatainak rögzítése
Dokumentációk kezelése
Jelentések, beszámolók elkészítése
Folyamatos kapcsolattartás ügyfeleinkkel, külföldi partnerirodánkkal, gyártókkal és alvállalkozókkal a teljes folyamat zökkenőmentes lebonyolítása érdekében

Megbízóról:
2013-ban alapított, 100 %-ban magyar tulajdonú vállalkozás, mely Távol-keleti beszerzés teljes körű lebonyolításával, tengeri import szállítmányozás megszervezésével foglalkozik.

Amit kínálunk:
Sokrétű tapasztalatszerzési lehetőség, teljes import folyamat megismerése, fejlődési lehetőség
Stabil háttér, régóta működő magyar cég, hosszútávú lehetőségek
Kedves, barátságos, támogató munkatársak, jó csapat
Tágas, zöld kertre néző iroda a XI. kerületben, tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület, Nádorliget utca 8/F.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre:

Hirdetés azonosító: 149607713

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!