B kategóriás áruszállító sofőr

Bruttó bér:

500 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Multirégió
Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges, önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Sofőr

Nem szeretnél napi 100+ címre csomagokat szállítani? Nálunk csak napi max. 10 címet kell teljesítened! Várunk fiatalos csapatunkba!

Bővülő flottánkhoz B kategóriás áruszállító sofőr pozícióba keresünk megbízható, furgonos gyakorlattal rendelkező munkavállalót fiatalos csapatba.

Feladatok
- Üdítőitalok (sör nem) áruterítése túrajárat szerint üzletekbe (Budapest 9. kerületi kiszállítás)
- Túránként átlagosan 3-4 cím, napi két túra, amely jellemzően 6-8 óra alatt teljesíthető
- A raktárban - targoncás rakodással - felvett áruk napi leterítése, szállítólevelekkel, készpénzzel történő elszámolás
- A gépjármű rendeltetésszerű használata
- Céges telefon/nyomtató/POS terminál kezelése

Elvárások
- B kategóriás jogosítvány
- Minimum 1 éves 3,5 t teherautóval szerzett tapasztalat
- Budapesti helyismeret
- Vevő központú hozzáállás
- Erkölcsi bizonyítvány

Előny
- élelmiszer áruterítésben szerzett tapasztalat
- Dél-pesti, Dél-budai lakhely

Amit kínálunk
- Bejelentett munkaviszony munkaszerződéssel
- Karbantartott egygazdás autó
- Munkakezdés rugalmasan akár 6h-tól
- Szabad hétvégék, ünnepnapok (kiszállítás csak munkanapon)

Részmunkaidős állás:

Keresünk részmunkaidőben, napi 3-4 órában pékáru üzemből egy boltba történő átszállítására sofőrt. Munkaidő reggel 6-10 között kiemelt bérezéssel. Könnyű fizikai munka. Nyugdíjasok is jelentkezhetnek!

Jelentkezés: bérigény megadásával vagy önéletrajzzal

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145128888

Jófogás alkamazás QR kód