(Hirdetés azonosító: 85174928) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: IT / telekommunikáció
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Programozó, Fejlesztő

Leírás

Ami feladatod lesz, ha együtt dolgozunk majd:

A Jófogás és a Használtautó.hu PHP, JSON API, AJAX backend fejlesztése.
Részt fogsz venni a tervezésekben is.
Hazai és külföldi fejlesztői projektekben is kipróbálhatod magad.
Nálunk az önálló munkavégzés mellett Pair programming módszertanon alapuló csapatmunka a jellemző.
Backend fejlesztőként a frontendes kollégákkal szorosan együtt kell működnöd.
Microservice alapú modulok fejlesztését is fogod végezni dockerizált környezetben (Go/PHP/Node.js).

Mit várunk tőled?

Nagyon jól kell ismerned a PHP 5/7-et vagy a Go-t.
Rendelkezz tapasztalattal objektum-orientált programozásban.
Érezd otthon magad PHP programozásban.
Légy jóban a következőkkel: Postgres, Mysql adatbázis és PL/SQL nyelv.
Írj és beszélj aktívan angolul.

Nagy előnnyel indulsz,

Ha van felsőfokú szakirányú végzettséged.
Ha ismered a C nyelvet.
Ha van némi tapasztalatod automatikus tesztek készítésében.
Ha rendelkezel Unix parancsok, Git, VIM ismerettel.
Ha tudod, mi az a dockerizált könyezet.
Ha van tapasztalatod szerverüzemeltetésben.
Ha tudod mik a következők: Javascript, jquery, HTML, CSS, Sass, HTML5.

Amit mi kínálunk cserébe:

Juttatásként egy egész csomagot kapsz: fizu, bónusz, cafetéria, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés, tréningek, All You Can Move kártya is.
És persze van kávé, tea, kóla, gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts.
Nálunk a legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz.
Te döntheted el, hogy milyen fejlesztői környezetet használsz.
Nyitottak vagyunk az új technológiák megismerésére és alkalmazására.
Csapatunk egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely.
Ha nyitott vagy rá, ellátogathatsz külföldre is, hogy új ismeretekre tegyél szert tréningeken vagy konferenciákon.
Tőlünk folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni.
Ha érdekelnek más területek is, nem szabunk gátat a tudásvágyadnak, bármilyen meetingünkre bemehetsz.
Nem kérjük, hogy túlórázz, fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya.
Ha kutyatulajdonos vagy, és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is behozhatod magaddal.
Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz vagy a szurkolói klubunkhoz.
Feladás dátuma: november 11. 19:01.
Az álláshirdető adatai

Bemutatkozás

A Schibsted Media Group 30 országban 6900 alkalmazottat foglalkoztató nemzetközi médiacsoport. A vállalat célja, hogy a 3 általa képviselt területen, melyek az apróhirdetések, a befektetések és a média globális vezetővé váljon. A Schibsted magyarországi vállalata a Schibsted Classified Media Hungary Kft. jelenleg két vezető márkával, a Jófogás és a Használtautó brandekkel van jelen a hazai e-kereskedelmi piacon. A Használtautó 2010-ben egy online autós magazin indításával, az Autónavigátorral bővítette portfólióját.

Schibsted Állások adatkezelés

Schibsted Állások adatvédelmi tájékoztató / nyilatkozat megtekintése

Térkép

A bolt további hirdetései

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE