(Hirdetés azonosító: 85755202) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Barista
Cégnév: Profield kft

Unatkozol a melóhelyen? Nem jön be amit most csinálsz? Engedd el. Tudunk neked mutatni olyat, amitől bepörögsz.
Szeretnéd magad kipróbálni egy étteremben? Gyere el, mutasd meg mit tudsz!

Budapesti Vapiano éttermünkbe BaristÁkat keresünk!
Ha szereted a vendéglátást és pörgős személyiség vagy, jelentkezz!

Feladat:
Kávék elkészítése, kiadása
Esetenként koktélok készítése

Munkaidő:
Heti 40 óra (5 nap, 8 órás munkaidő)
Hétvégi és esti munkavégzés is előfordulhat

Munkavégzés helye: (választható)
Budapest, 5. kerület, Deák Ferenc tér
Budapest, 12. kerület, Mom Park

Juttatások:
Kezdő bér: nettó 160.000 forint + műszakpótlék + jatt, havi átutalással
Meleg étkezés
Hosszú távú munkalehetőség
Biztos munkahely
Fejlődési, tanulási lehetőség
Barátságos, kellemes munkahelyi légkör
Pest megyéből érkezőknek utazás támogatás

Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével a következő e-mail címen lehet: job10626.jf@prohumanallas.hu
Érdeklődj az alábbi telefonszámon: +36 20 221 4147
Feladás dátuma: november 9. 15:26.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel